Мир та добро!
 
Adoramus Te...

  Булла Привілею убогості Папи Григорія ІХ  


ПРИВІЛЕЙ УБОГОСТІ
(1228 рік)

[ФД 3279] Григорій, єпископ, слуга слуг Божих, улюбленим дочкам в Христі — Кларі та іншим служницям Христа, що живуть разом при церкві святого Дам'яна в Ассизькій дієцезії, привітання та апостольське благословення.
Відомо, що ви, бажаючи посвятитись виключно Господу, відріклися від прагнень земних благ. Тому, продавши все й роздавши бідним, ви ставите собі за мету не мати жодного майна, слідуючи в усьому слідами Того, Хто для нас став убогим, і Дорогою, й Істиною, і Життям.
І в цьому не лякає вас позбавлення багатьох речей: тому що лівиця небесного Нареченого — під вашою головою, аби підтримати слабкість вашого тіла, яке з добре упорядкованою любов'ю ви підкорили закону духа.
І нарешті, Той, Хто годує птахів небесних та вдягає польові лілії, вчинить так, що вам не бракуватиме ані їжі, ані одягу, аж поки у вічному житті пройде перед вами й дасть самого Себе, тобто, коли Його правиця обійме вас із ще більшою радістю, у повноті Його бачення.
Згідно з вашим проханням, отож, підтверджуємо з апостольським дозволом ваше прагнення найвищої вбогості, вділяючи вам владою цього листа, що ніхто не може змусити вас приймати майно.
Тож нікому абсолютно не дозволяється робити недійсним цей лист нашого дозволу або нерозважливо противитися йому. Коли би хтось наважився чинити це, нехай знає, що накличе на себе гнів Всемогутнього Бога й блаженних Апостолів Петра і Павла.

Дане в Перуджі 17 вересня у другому році Нашого понтифікату.
  Допомога
Буду радий Вашим зауваженням, питанням, думкам.
:)

Система
Orphus

Відвідайте офіційну сторінку Провінції францисканців в Україні - www.ofm.org.ua


Copyright 2016 бр.Патрик Оліх, францисканець :)