Молитви і гімни

Молебень Страстей Господніх

(279) Розпочинаємо псалми, які блаженніший отець наш Франциск склав на честь і пам’ять та славу Страстей Господніх. Їх належить читати по одному кожної канонічної години дня і ночі. І розпочинаються з комплети Святого Четверга, бо тієї ночі Господь наш Ісус Христос був зраджений та заарештований. І зверни увагу, що блаженний Франциск читав цей молебень в такий спосіб: на початку промовляв молитву, що нас навчив Господь і Вчитель, Пресвятий Отче наш і т.д. разом з прославленням Свят, свят, свят, як подано тут вище. Після закінчення прославлення з молитвою, розпочинав цей антифон: Свята Марія. Спочатку промовляв псалми молебна до Мадонни, потім інші вибрані ним псалми, і на закінчення всіх цих псалмів читав псалми Страстей. Після закінчення псалму промовляв цей антифон: Свята Маріє Діво. З закінченням антифону закінчувався молебень.

  • На фото ­ храм св. Йоана з Дуклі в Житомирі, в якому працюють францисканці.
  • Молитви та гімни були написані самим святим. Літературний талан і витончений смак передались йому від матері. Надхненням для гімнів став Творець і все Ним створене.

Текст біля малюнків взято із молитв та гімнів святого Франциска. Вчитайтесь в них. Святий писав їх, контемплюючи навколишній світ та віднаходячи в ньому руку Творця.Система Orphus

· На початок · Особистості · св. Франциск · Легенди · Молитви і гімни ·

сайт посвячується 10-й річниці освячення храму в м. Житомирі.

автор:
Красічков Владислав

якщо хочеш взнати більше про святого Франциска -
напиши францисканцям