МОВА САЙТУ U A site version ENG

Гімни і молитви

Молитви святого Франциска з Ассізі

Зовсім нещодавно були видруковані твори святого Франциска з Ассізі українською мовою. Та, на жаль, переклад здійснено з польської мови. Публікувати те саме вже нема сенсу. Тому пропоную жителям інтернет-простору свою версію перекладу, але вже з італійської мови. Переклад було зроблено вже досить давно тому. Чекаю на зауваження ))Спочатку "Проста молитва", відома теж з перших своїх слів "Господи, вчини мене знаряддям Твого Миру": по-українськи та по-італійськи з маленьким поясненням історії цієї розповсюдженої молитви.

Потім "Пісня створінь" на мові оригіналу (це древня італійська) з українським перекладом. Цей твір святого Франциска дуже відомий та гарний - раджу неспішно читати цей неповторний гімн святого Бідняка!

Далі можна зазнайомитися з "Привітанням чеснот", що у всіх виданнях творів відкривають секцію молитв. Цей твір досить незвичайний, бо це не зовсім молитва. Можливо, колись буде час написати трошки більше про це )) А поки-що знайомтеся!

Наступні молитви - "Привітання Блаженної Діви Марії",
"Прославлення Найвищого Бога",
"Благословення брата Леона",
"Слова з мелодією для убогих пані з монастиря Сан Дам'яно",
"Прославлення на кожну годину",
"Заохочення до прославлення Бога",
Парафраза молитви "Отче наш",
Молитва перед Розп'яттям,
Молитва всецілого пожертвування (Absorbeat),
Молитва подяки.

Також додаю молитву, яке Франциск промовляв дуже часто та якою й сьогодні брати розпочинають і завершують спільні молитви: "Поклоняємося Тобі".
На завершення подаю "Молебень Страстей Господніх" - це довга збірка молитов, складених святим Франциском з біблійних уривків.


PACE E BENE!
  • На фото ­ храм св.Йоана з Дуклі в Житомирі,в якому працюють францисканці.
  • Молитви та гімни були написані самим святим. Літературний талан і витончений смак передались йому від матері. Надхненням для гімнів став Творець і все Ним створене.
  • Легенди - це історії, які не потребують історичного підтверждення. Вони добре передають саму особистість святого, його взаємозвязок із живим світом.
  • З приводу своєї надзвичайної привязаності до всього живого св.Франциск являється покровителем екології і екологів.
Молитва св.Франциска

Одного разу брати побачили Франциска, зосередженого на молитві, при цьому його тіло возносилось над землею, огорнене хмаркою.±ИСТЕМА Orphus

· На початок · Особистості · св. Франциск · Легенди · Молитви і гімни ·

сайт посвячується 10-й річниці освячення храму в м.Житомирі.

автор:
Красічков Владислав

якщо хочеш отримати відповідь на якесь питання -
напиши францисканцям